• tel. 603 438 080
  • tel. 603 068 008
  • e-mail: kotliccy@wp.pl
  • Czynne: 09:00-17:00

Partnerzy

Wyposażenie i dodatki to bardzo ważne elementy każdego mebla. Często szczegóły decydują o tym czy meble będą funkcjonalne, wygodne, i będą cieszyły nasze oko. Na życzenie klienta montujemy takie akcesoria jak:

  • Szuflady z pełnym wysuwem i samozamykaczami
  • Systemy cichego domykania – Blumotion
  • Wkłady na sztućce
  • Maty antypoślizgowe i wiele innych

Polecamy również relingi, carga, kosze, półki wysuwne, mechanizmy w szafkach narożnych typu obrotnice i pół obrotnice oraz magic corner. Korzystamy z produktów renomowanych firm jak Blum, Hettich, Peka, Wurth.

logo_blum-thumb

Blum czyni z otwierania i zamykania mebli emocjonalne przeżycie, a także podnosi komfort ruchu we wszystkich pomieszczeniach mieszkalnych, ale przede wszystkim w kuchni. Ponad 5000 pracowników na całym świecie pracuje nad tym, żeby w systemach okuć Blum zrealizować dążenie do perfekcyjnego ruchu. Użytkownicy kuchni i ich potrzeby znajdują się przy tym na pierwszym miejscu. Zapraszamy do obejrzenia powyższego interaktywnego filmu, który przedstawia nowoczesne rozwiązania firmy BLUM.

logo-hetich-200

Firma Hettich to jeden z największych producentów okuć meblowych na świecie. Hettich to producent takich elementów jak: zawiasy, prowadnice, systemy szuflad, okucia do drzwi składanych i przesuwnych, uchwytów, swiatła w meblu i wiele innych.

peka

Peka-Metall AG produkująca od ponad czterdziestu lat wysokiej klasy systemy wysuwne, obrotnice, windy i inne wyposażenie do mebli. Naszym celem jest kompleksowe zaopatrzenie firm działających w branży meblarskiej w najwyższej jakości wyposażenie do szafek kuchennych, łazienkowych i garderobianych. W skład naszej oferty poza produktami Peka-Metall AG wchodzą wyroby niemieckich firm: Kesseböhmer, Wesco i Agoform.

wurth-logo-200

Würth to marka znana na całym świecie. O potencjale i sile rynkowej firmy świadczą fakty: obecność w 80 krajach na wszystkich kontynentach.

schwinn_logo

Schwinn Polska to producent dekoracyjnych akcesoriów meblowych z metali, drewna i tworzyw sztucznych. Firma, która dzięki innowacyjności, kreatywności oraz kompetentnemu doradztwu zdobyła Państwa uznanie i wysoką pozycję na polskim rynku.

LOGOGAMET

GAMET S.A. jest niekwestionowanym liderem na rynku krajowym w segmencie dekoracyjnych akcesoriów meblowych i budowlanych. W swoim asortymencie Spółka posiada: uchwyty meblowe, gałki, wieszaki, nóżki do mebli, klamki, prowadnice, kosze, carga i inne.

logo-NOMET

Firma NOMET to lider polskiego rynku akcesoriów meblowych i okuć budowlanych. 25-letnie doświadczenie w branży, znajomość rynku, nowoczesne wzornictwo i ciągłe inwestycje technologiczne, zapewniają doskonałą jakość produktów i dają ogromną przewagę nad importowanymi odpowiednikami, zarówno pod względem cenowym, jak i estetycznym. W bogatym asortymencie proponowanym przez spółkę, wśród prawie trzech tysięcy akcesoriów meblowych , znajdują się: uchwyty meblowe klasyczne, stylizowane i awangardowe klamki i gałki, akcesoria kuchenne, kosze, relingi i systemy kolumn, akcesoria garderobiane, wieszaki i zawiasy.